0532 355 21 91
07.00 - 00.00
E-MAİL
0262 751 38 40

Yatakhane Konteynerları

ÜRÜN BİLGİSİ

Kalite
istanbul-kiralık-konteyner

Yatakhane Konteynerları

İstanbul Kiralık Konteyner, şantiyelerde, izci kamplarında, misafirhanelerde bireylerin uyku ihtiyacının karşılanması için konteyner yatakhane yapıları kullanılmaktadır. Yatakhane amacıyla kullanılacak konteyner yapılar. Kişi sayılarına göre oluşturulan projelerde, standart veya özel ebatlı konteynerlerimiz tek veya birleşimli olarak kullanılabilir.Şantiyelerde kullanılan yatakhane yapıları işçi ve mühendis yatakhaneleri olmak üzere ayrılırlar. 

Konteyner Fiyatları

Yatakhane konteyner fiyatları, istenen özelliklere ve ebatlara göre farklılık göstermektedir. Oldukça ekonomik fiyatlara sahip olan ürünlerimiz bütçe dostudur. Ölçü ve isteklerinizi belirterek firmadan direkt olarak alabilirsiniz. Bunun yanı sıra sahibinden konteyner fiyatlarını da inceleyebilirsiniz. Vermiş olduğumuz yatakhane konteyner fiyatları, teknik özelliklerle karşılaştırıldığında oldukça caziptir.  Konteynerin ana karkas yapısı, kapı ve pencere kalitesi, elektrik ve su tesisatı kalitelidir.

İsteklerinize en uygun yatakhane konteynerini web sitemize göz atarak bulabilirsiniz. Uygun fiyat, yüksek kalite seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Yatakhane Konteyner hakkında daha fazla bilgi edinmek ve merak ettiklerinizi sormak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

X
Sohbeti başlat.
Merhaba, sorularınız için bekliyorum.
Canlı Destek
Merhaba, fiyat teklifi alabilir miyim?